4 października 2018

MOJE ZAKUPY Z TEGO TYGODNIA.... CZYLI ZAKTUALIZOWAŁAM SWOJĄ KOLORÓWKĘ

Ja wcale tego nie planowałam.. ba, ja chciałam kupić tylko gąbeczkę do makijażu i koniec. A, że tak wyszło.. no cóż. Daję sobie ostatecznie bana na zakupy! 

W Hebe w dn 01.10-10.10 trwa promocja -40% na kolorówkę. Skorzystałam również z akcji Goodie (która trwała do 02.10) - 10zł rabatu na zakupy w Hebe za minimum 25zł. Jako, że te dwie akcje łączyły się, można było zrobić całkiem udane zakupy :) Ja zdecydowałam się na dwie rzeczy i mam nadzieję, że będę zadowolona :) Jak zapewne wiecie, albo i jeszcze nie od 09.10 w Rossmannie rozpoczyna się wielka promocja na kolorówkę dla klubowiczów i potrwa ona do 19.10. 
Będzie można wziąć minimalnie 3 różne produkty. Rossmann już drugi raz zorganizował taką akcję wcześniej dla wybranych klubowiczów. Oczywiście skorzystałam z tej okazji i kupiłam kilka rzeczy. Tak, zmywacze również wliczane są w rabat :)
Na poniższym zdjęciu przedstawione są produkty, które zakupiłam w naprawdę niskiej cenie. System Rossmanna nie nalicza rabatu od cen standardowych, jak informuje regulamin, lecz od cen w klubie Rossmann :) Za te wszystkie rzeczy zapłaciłam niecałe 35zł :)


Zabieram się za używanie :) Na razie tylko pomadka z Hean jest w użyciu od razu i powiem Wam, że jest całkiem fajna :) 

Planujecie zakupy w Hebe lub w Rossmannie?
Pozdrawiam! :)
alleve

2 komentarze:

Zostaw ślad po sobie, dziękuję za każdy komentarz :)
Nie musisz wpisywać w nim adresu swojego bloga, zawsze wchodzę na blogi komentujących :))
Moderacja włączona jest dla postów starszych niż 7 dni.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia